Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Merk at enkelte datoer vil være landskamper med Sverige. Kortfil for disse er normalt ikke på plass før ca 1 mnd før de spilles.
 Høsten 2018 spilles disse 2/10 og 19/11 kortfiler er nå blitt lagt ut.

MP-treff:
- MP-treffet arrangeres i uke 39 (3.-6. desember)

Simultanuke
10.-13. desember arrangeres  gratis simultanuke med handikapberegning.

Brukerveileding påmelding

onsdag 23.1

BK Norrøna
Brandbu BK
Bridge for Alle
DNB BK
Grimstad BK
Grong BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 29.1

Berkåk BK
Birkeland BK
Bjugn BK
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nesodden BK
Nøtterøy BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 4.2

Arendals BK
Austevoll BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Hjerter Fire
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Spiren BK
Stranda BK
Stryn BK
Vestvågøy BK

torsdag 7.2

Alta BK
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lågen BK
Molde BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Ski BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 13.2

Bertnes BK
BK Norrøna
Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 19.2

Berkåk BK
Birkeland BK
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Kragerø BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK

torsdag 28.2

Alta BK
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lågen BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Ski BK
Stavanger BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 6.3

Bertnes BK
BK Norrøna
Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 12.3

Berkåk BK
Birkeland BK
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Sortland BK
Verdal BK
Øyestad BK

mandag 18.3

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Spiren BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 21.3

bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gro BK
Hen BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lågen BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Ski BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 27.3

Bertnes BK
BK Norrøna
Brandbu BK
Grong BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

tirsdag 2.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Sortland BK
Øyestad BK

mandag 8.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Spiren BK
Steinkjer BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 11.4

BK Ruterknekt
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lågen BK
Nærbø BK
Oppdal BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Ski BK
Søvik BK
Vartdal BK

tirsdag 23.4

Berkåk BK
Birkeland BK
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Engerdal BK
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Horten BK
Kolbotn BK
Lødingen BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Nesbyen BK
Nøtterøy BK
Sortland BK
Øyestad BK

onsdag 24.4

BK Norrøna
Brandbu BK
Hamar BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

torsdag 25.4

bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gro BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Lillesand BK
Lågen BK
Nærbø BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Ski BK
Stavanger BK
Søvik BK
Vartdal BK

mandag 29.4

Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Spiren BK
Stranda BK
Vestvågøy BK