Påmeldte klubber

Listen oppdaterer seg etterhvert som klubbene melder seg på.

Landskamper mot Sverige:
- Merk at enkelte datoer vil være landskamper med Sverige. Kortfil for disse er normalt ikke på plass før ca 1 mnd før de spilles.
 Høsten 2018 spilles disse 2/10 og 19/11 kortfiler er nå blitt lagt ut.

MP-treff:
- MP-treffet arrangeres i uke 39 (3.-6. desember)

Simultanuke
10.-13. desember arrangeres  gratis simultanuke med handikapberegning.

Brukerveileding påmelding

onsdag 26.9

Austevoll BK
BK Norrøna
Brandbu BK
DNB BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK
Ulstein BK

tirsdag 2.10

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Eidskog BK
Evje BK
Golia BK
Hafslo/Solvorn BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nesodden BK
Nøtterøy BK
Otta BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Sortland BK
Sørreisa BK
Ulstein BK
Øyestad BK

mandag 8.10

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Orkdal BK
Os BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 11.10

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Målselv BK
Nærbø BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 17.10

Austevoll BK
BK Norrøna
Brandbu BK
Departementenes BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK

tirsdag 23.10

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Evje BK
Golia BK
Harestua BK
Hauge BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nøtterøy BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Soon BK

mandag 29.10

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Harstad S&BK
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 1.11

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridgekameratene
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Fjerdingstad BK
Gol BK
Gro BK
Horten BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Målselv BK
Nærbø BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 7.11

BK Norrøna
Brandbu BK
DNB BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK
Søm BK

tirsdag 13.11

Berkåk BK
Birkeland BK
BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Bridge for Alle
Evje BK
Fredrikstad BK
Golia BK
Hauge BK
Horten BK
Høybråten BK
Kolbotn BK
Mo BK
Molde BK
Mosjøen BK
Måløy BK
Nøtterøy BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Soon BK
Øyestad BK

mandag 19.11

Arendals BK
Bergen Akademiske BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
BK Tempo
Bridge for Alle
Garder BK
Harstad S&BK
Kløver Ess
Kopervik BK
Lørenskog BK
Melhus BK
Os BK
Otta BK
Skien BK
Stranda BK
Vestvågøy BK

torsdag 22.11

Alta BK
BK Augvald
BK Mix Tromsø
bliBest.bridge
Bodø BK
Bridge for Alle
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Horten BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lillesand BK
Lundamo BK
Myra BK
Målselv BK
Nærbø BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Sinsen BK
Ski BK
Søgne BK
Søvik BK
Vartdal BK

onsdag 28.11

BK Norrøna
Brandbu BK
DNB BK
Grimstad BK
Hamar BK
Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Otta BK
Skånland BK

mandag 3.12

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Kopervik BK
Lørenskog BK
Otta BK

tirsdag 4.12

BK 1933 Tromsø
bliBest.bridge
Evje BK
Hauge BK
Molde BK
Otta BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Øyestad BK

onsdag 5.12

Leirfjord BK
Otta BK

torsdag 6.12

BK Augvald
bliBest.bridge
Bodø BK
Båsmo BK
Egersund BK
Gro BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Målselv BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Vartdal BK

mandag 10.12

Arendals BK
BK 1933 Hammerfest
BK Grand
Kopervik BK
Notodden BK
Ås BK

tirsdag 11.12

BK 1933 Tromsø
BL Strileknekten
bliBest.bridge
Evje BK
Fredrikstad BK
Hauge BK
Molde BK
Nøtterøy BK
Sandnessjøen BK
Sjømannsbridgen DB BK
Sjøvegan BK
Øyestad BK

onsdag 12.12

Leirfjord BK
Melandsknekten BK
Samnanger BK

torsdag 13.12

BK Augvald
bliBest.bridge
Båsmo BK
Dombås BK
Egersund BK
Gro BK
Inderøy BK
Jessheim BK
Koppang BK
Lena BK
Målselv BK
Rena BK
Ringebu/Fåvang BK
Vartdal BK